WaveO Tagasiside

Go down

WaveO Tagasiside

Post by WaveO on Mon 2 Feb - 15:57

WaveO nägemus hetkelistest suurtest probleemidest.

#Ebavõrdsus, tiimid ei ole korralikult paigas, üks tiim on teistest mitu korda tugevam ja võimekam.

#Varustuse pakkimine on inimeste jaoks liiga raske või siis nad pole veel täpselt aru saanud, kes mida võtma peab. Ehk on võimalik kuidagi editoris juba Logistika auto kah kokku panna, et ei raiskaks selle peale nii palju aega.

#Pingutatakse veidi planeerimisega üle, tehakse suured plaanid ja otsused, kuid need ei õnnestu eriti. Tuleks paika panna ainult sihtpunkt ja iga üksuse juht peaks võtma vastu ise otsuse, kuidas sihtpunkti jõuda ja kuidas mida teha. Kui iga üksus märgib oma teekonna ära ilusti kaardil täpikestega, siis peaksid kõik teadma kus keegi asub jne. Saan aru, et etgu realism unitiga kuid ärge liiga hulluks kah minge selle realismiga, te vahepeale unustate et see on ikkagi mäng.

#Probleemiks on samuti, et inimesed ei kasuta väga omapead vaid üritavad protokollide järgi toimida ja see lõppeb enamasti surmaga. Inimesd peaksid rohkem mõtlema oma peaga, kuidas oleks võimalik jõuda sihtpunkti ja võimalikult ohutult.

Ideed

Tuleks panna üksus missioonile ja teised peaksid speccima neid ja panema tähele nende vigasid ja tegutsemis viisi, siis oleks lihtsam inimestel näha mis vigasid tehakse ja nendest õppida. Pühapäevasel mängul oli näha, kuidas Metsak,Tamm said juba väga hästi asjaga hakkama ütlesin neile et tulge minu järgi ning nad juba teadsid mis teha, et kes vaatab selga ja kes teeb mida. Ühesõnaga tuleb veidi jälgida teiste mängustiili ja mängijad peaksid oma pead kasutama rohkem.

Minu enda probleemid
Olen liiga lone wolf, ei usalda väga mind aitavaid inimesi vaid üritan kogu aeg vahtida kõiki eri suundi ja kuna vastased on ülekaalus, siis mingil hetkel lõppeb see ikka surmaga.
Lähen kiirelt närvi häirivate asjade puhul nagu selleks on 2 tunnine ootamine baasis.WaveO

Postituste arv : 1
Join date : 2015-01-01

View user profile

Back to top Go down

Re: WaveO Tagasiside

Post by Kurvits on Mon 2 Feb - 20:09

Esiteks aitäh tagasiside eest.

Kui nüüd minna tagasi eile toimuva missiooni juurde ning vaadata ka Jürgeni tehtud videot, siis tuleb tõdeda, et tegelikult pole ka seal meil kehva tasemega mängijaid. Mehed teadsid samuti täpselt mida tegema peavad ning said oma ülesandega üpris hästi hakkama. Toppama jäädi seal, kus mängijad hakkasid viga saama ning oli vaja anda esmaabi. Seal tulid välja ka mõned nõrkused ehk kuidas katta mängijat, kes ravib teist ning kuidas kindlustada positsioon kui vastane on läheduses.

Olen nõus, et eilse missiooni puhul sai kõvasti üle mõeldud baasis ning tänu sellele tekkis ka passimine. Esialgne passimine oli tingitud sellest, et oli raadiotega probleem. Kast ei olnud ennast täiendanud ning kõik koguaeg vahetasid oma varustust. Kui kõik olid juba valmis, täiendas ka kast ennast ning kõik jooksid tagasi uute raadiote järgi.

Baasis ajaviite vähendamiseks mõtlesin juba välja ka süsteemi, kuidas kiiremini sealt minema saada. Edaspidi hakkavad jaoülemad 15 minutit varem mängu connectima. Pannakse valmis sõidukid (kui ei ole võimalik masina geari editida missiooni failis) ehk siis ritta mineku järjekorras ning tehakse ülemate briefing kohe ära. Määratakse rünnaku suund ning muu vajalik. Kui mängijad hakkavad connectima, siis panevad ka jaoülemad oma varustuse kokku. Kui varustus on koos, minnakse masinatele ja sõidetakse kohe välja.

Lisaks on meil siiani alati olnud vähemalt 2 mängijat, kellel on ilmnenud mänguga probleeme enne ära minekut ning selle tagajärjel on ülejäänud mängijad olnud sunnitud lihtsalt ootama kuni nad oma asjad uuesti kokku panevad.

Mis puudutab varustust, siis uuendasin foorumis varustuse nimekirja. Muutsin ära relvastuse kuid ülejäänud peaks olema sama. See on juba mängijate viga, kui nad ei loe seda postitust ning küsivad endiselt mida nad kaasa peavad võtma. See on samuti üks nüanss, mis paneb rahva ootama. Liikmed on laisad ning ei suvatse lugeda foorumi teemasid, mis on olulised nagu näete.

Nüüd ideede juurde.

Idee, panna uued mängijad kokku missioonile on leidnud minu ja Väljaotsa silmis nüüd lahenduse. Meil on plaanis luua eriülesanne, mis on põhimõtteliselt PvP kuid on kindel ülesanne mille peab 1 pool täitma ning teine pool on vastutegevuse jaoks. Me jaotame väiksema mängu kogemusega mängijad enamvähem võrdselt ära. Seega nad ei näe ilmselt teisi väiksema kogemusega mängijaid ning pööravad rohkem tähelepanu vanadele mängijatele. Näevad mida nad teevad ning no midagi jääb sealt ikka meelde. Meil ei ole mõtet otseselt teha spec ülesannet neile, sest kui nüüd aus olla, siis neid väikese mängu pagasiga mängijad on tegelikult ainult paar tükki. Eilne missioon näitas täpselt ära, kellel on vaja kogemust ning kellel oli vaja lihtsalt nupud selgeks saada ja süsteemiga veidi tutvuda.

Mis sa mainisid ära enda probleemide sekka, tahaksin teha väikese märkuse närvi minemise kohapealt. Järgmine kord kui sind miski häirib, räägi probleemist ning otsi sellele lahendust. Viimane kord ei olnud väga võimalik sealt peale vingumise midagi õppida meil, sest konstruktiivset kriitikat koos lahendusega sealt ei tulnud. Lisaks tuletan meelde, et me kumbki ei ole reaalset ei jaoülem ega rühmaülem ning meil puudub otsene kogemus selle tööga. Seega on ka meil puudusi ning seepärast on loodud siia ka tagasiside alafoorum, et saaksite meile meie vigadest teada anda. Saame nendest õppida. Siiani on Väljaotsal ainult 1 kogemus rühma vanemana reaalselt ning minu mõned korrad jaoülemana. Seega harjutamise ruumi meil jätkub.

Veelkord aitäh tagasiside eest. Kriitika on alati teretulnud.
Kurvits
Kurvits
Admin

Postituste arv : 64
Join date : 2014-07-14
Age : 24

View user profile http://e-s-t-f.forum.co.ee

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum