[Rühmaülema Tagasiside] Väljaots

Go down

[Rühmaülema Tagasiside] Väljaots

Post by Väljaots on Wed 4 Feb - 10:20

[04.02.2015]

Lisan siia oma märkused ning tähelepanekud eilsest missioonist:

1) Varustuse kokkupaneku aeg
Kõikide jagude varustuse kokkupanemise aeg on oluliselt paranenud.

2) Jagude võimekuse kasv on silmaga näha:

a) Esimene jagu (Kurvits)
Teie rünnaku agressiivsus oli väga meeldiv üllatus, sest te püsisite liikumises ning tegite vastase elu palju raskemaks, kuna te ei andnud neile võimalust hakata teid piirama.

b) Teine jagu (Pahhomov)
Samuti oli teie rünnakul agressiivsust näha kuid kohati jäite toppama. Seda juhtub, põhiline on see, et te võtsite vastase käest initsiatiivi uuesti tagasi ning jätkasite nende mahasurumist ja hävitamist ning kiitus teile selle eest.

c) Kolmas Jagu (Ghost)
Esialgne soomukitoetus toimis hästi, mehed sai kohale viidud ning te andsite neile võimaluse kanda kinnitada vastase kontrollitud alas oma tuletoetusega. Õhutoetuse andmise võimekust saite teie esimesena katsetada ning andsite mulle ka aimu, mida tuleb juurde rääkida antud valdkonna rakendamisel. Negatiivseks pidasin seda kui WaveO lasi ennast maha lasta kuna jalaluud olid murtud, seda ma ei kiida kohe üldse heaks, sest see oleks andnud võimaluse rühma parameedikul harjutada haavatu evakuatsiooni ning ravimist. Rohkem ma sellist asja näha ei taha.

d) Rühma parameedik (Vendla)
Uus amet, mille loomise idee tekkis siis kui sa kerge hilinemisega jäid oma ülesandest ilma. Soomuki toomisega läks sul liiga kaua, proovi seda parandada. Haavatute evakuatsioon ohupiirkonnast, sellega ma jäin ülimalt rahule ning selle kohta pole ühtegi halba sõna. Nii kui tuli evakuatsiooni vajava isiku kohta teave, käisid sa väga ruttu seal ära. Märkuseks nii palju ameti kohta, ohualas püsi alati soomukis, sest sinu väärtus rühma koosseisus on hindamatu. Seega jaosanitarid või siis teised jaoliikmed las transpordivad mehe ise sinu juurde.

3. Side kasutus

a) Esimene jagu (Kurvits)

Sain teie käest ainult ühe korra tagasiside tee ületuse kohta kuigi briifingus andsin teada, et tahan iga tee ületuse kohta tagasisidet, et ma saaksin teie asukohal ning liikumisel silma peal hoida. Haavatute kohta andsite te väga head operatiivset tagasisidet kui oli vaja kiiret meditsiinilist evakuatsiooni.

b) Teine jagu (Pahhomov)

Kuna teil tee ületused praktiliselt puudusid, siis see oli minu paha, et ma ei andnud teile kontrollpunkte, kus te saaksite teada anda, et olete selleni jõudnud. Samuti, kui vastane surub teid maha ning te ei pääse enam liikuma, siis selle võib ette kanda, et ma saaksin teile abiväge saata (kui on vabu üksusi käes). See on ainult aja küsimus kui vastane teid tiibab ning hävitab, seega on teie liikuma saamine ka minu jaoks kõrge prioriteet. Samuti, haavatute kohta andsite kiirelt informatsiooni ning sai nad ruttu ohualast evakueeritud ning tagasi võitluskorda sätitud.

c) Kolmas jagu (Ghost)
Natukene julgemat initsiatiivi side kasutamisel ning kutsungite määramisel masina meeskondadele. Kui tekib tunne, et ala on tehnikale ohtlik, siis kas ütlete jalaväe jaole, et nad tee puhastaksid või siis annate teada rühma ülemale ning suure tõenäosusega ma luban teil sealt alast eemalduda. Ei kuulnud ma sidet jagude ning masina meeskondade vahel. Kui ma masinate meeskondadelt olukorra ettekandeid küsisin, siis need tulid täpselt ja kiirelt ning selle eest ma kiidan teid.

d) Rühma parameedik (Vendla)
Sinu poolt ma tahaksin saada infot, kui kannatanu on masina peal ning kui liigud tagasi. Sama moodi kui su masina pihta lastakse. Antud hetkel ma viibisin ise välistaabis kuid tulevikus, kui ma koos jagudega liigun, siis tahaks rühma parameedikult saada ka tagasisidet kui ta jõuab tagasi baasi/välistaapi ning kui ta sealt liikuma hakkab, et värske mees tagasi toimetada.

4. Lõpetuseks
Te üllatasite mind eile korralikult. Mul on heameel näha, et teie tase on ühtlustunud ning hakkab tõusma. Selle eest kiitus kogu rühmale. Jätkake samas vaimus ning nagu kuulus ütlus on: Lahinguväljal näeme, RAISK!
Väljaots
Väljaots

Postituste arv : 28
Join date : 2014-07-14

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum