Estonian Special Task Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Tagaside] Matis

Go down

[Tagaside] Matis Empty [Tagaside] Matis

Post by Matisxx Sun 29 Mar - 22:51

Olen nüüd mänginud teiega juba paar kuud ja on mingi vaade tekkinud igast mängijast.


Tegemist on minu arvamusega, mul kindlasti pole kõigi asjade kohalt arvamus õige ega see pole mõeldud kellegi otseselt solvamiseks


Ma teen siis natuke teistsuguse tagaside, ma ei tee kindla lahingu kuupäeva kohta vaid rohkem mis mina näen üleüldiselt. Proovin kirjutada lahti iga inimese +/- mis mina näen. Kõik keda nimekirjas ei ole, pole kiusatuseks välja jäetud vaid lihtsalt pole kas piisavalt temaga koos mänginud või nii täpselt jälginud.

Väljaots -
Ma ise ei ole Väljaotsaga väga palju mänginud, kuid ta meenutab mulle sellist Suurt Karuisa, kes on hästi kuri ja range. See on väga hea ja kihvt. Ta hoiab kõiki vaos isegi siis kui parimad kippuvad käest ära minema. Raadio side tema poolt on väga asjalik ja selge. Ja see kuidas ta karjub vahepeal lahinguväljal tekitab teistsugust tunnet nagu oleksid seal reaalselt kohal (Vähemalt minul) Juhtimine toimub kindlakäeliselt ja sujuvalt. Julgustatakse sõdureid ise mõtlema ja tegutsema, ilma et liiga käest läheks. Alati proovib tõsta moraali teistel, jagades komplimente kuidas tehti. Ütleb mis läks valesti ja hästi, proovib alati aus olla.

Probleemiks olen mina leidnud on kuidagi aeglase võitu edasi liikumine. Vahepeal rünnak natuke seiskub või aeglustub, aga hea on see, et viimasel ajal on see väga paranendu. Aga probleem võib ka olla selles, et olen suht terve aeg Kurvitsa käsutuses olnud ja väga harjunud temaga. Nagu võõras kogemus.

Kurvits -
Olen siis enamus aeg olnud kurvitsa juhtimise all ja olen väga rahul mis toimub, Liikumine, käsud ja võitlus käib täpselt sellise tempoga mis mulle meeldib. Seal sammuti jääb hulga ruumi endale mõtlemiseks. Toimuvad suhteliselt head otsused ja olukordadest tullakse välja. Kõik liikumis viisid on korras ja ringkaitse ka enamus juhtudel paigas.

Miinuseks olen märganud seda, kui Kurvits ära sureb, see ei ole just tema viga alati, aga see surm üld juhul peatab rünnaku võimsust ja kiirust. Ehk tasuks rohkem saada ülevaadet rühma kohta ja hoiduda eemal otsesest kontaktist. Sellega ehk väheneb ka surmade arv. Saatus kuidagi nokkib sind tihedamini kui teisi, aga oleneb päevast.

Metstak -
Metstak on arenenud ääretult viimase kuuga või nii läbi minu silme mis algul oli. Tundub, et ta on end kuidagi kokku võtnud või nii, ei oska täpselt seletada. Suvalist mula on vähem ja suhtumine parem, TT lasud on täpsemad ja info/liikumine parem. Wink

Tamm -
Algul ma ei olnud väga kindel kui hästi tamm Zeusiks sobib kui hetkel ta teeb väga head tööd, iga missiooniga muutub asi järjest paremaks ja lihvitumaks. Ruudust on saamas vormeli sile rehv. Väga hea! Mängimas iseenesest mängib väga hästi ja hoiab grupiga koos, vahepeal on ehk natuke solomise suhtumisega, aga pole hullu. Ma ise kipun ka vahepeal soloma.

Vendla -
Vendla on minu arust üks neid kes on kuidagi väga tasakaalus oma asjadega. Tagasihoidlik, aga väga rügav. Sellist suvalist pläma sealt suust sa ei kuule ainult asjalike ja meeldivad asju. Täidab neid palveid mida teised esitavad ja iseseisev mõtlemine väga hea. Info levib selgelt ja arusaadavalt. Lahke ja mõistev.

Ainuke miinus on mulle tundunud natuke ebakindlust raadio teel? Või olen mina ainuke. Kindlam olla lausetes mis ütled. Aga muidu väga super.

Kosmos -

Mulle on ta silma jäänud väga tüüpilise mängijana, saab oma ülesannetega hakkama ja teeb mis palutakse.

Raadio suhtlust, aga tundub väheseks. Selline trollimine ja "smokide viskamine" niisama on sind natukene halvustanud minu silmes, aga mitte midagi hullu. Kõik on veel korras ja miski pole kadunud.

Jürgen -
Jürgeniga olen ma mänginud päris palju mänge ja suhtumine on tal positiivne igas mängus. Ei lähe närvi ja suudab end vaos hoida. Jaoülema positsioonile ta sobib hästi kuna on ise ka kaitseliidus ja tajub mida teha tuleb. Jagu juhtida ta suudab päris edukalt ja inimesed kuulavad ka teda, mis on alati väga hea pluss.

No one -
Hetkel kõige ebameeldivama käitumisega meie gruppis minu arust, see baasis trollimine on hakkand väikselt üle käte minema ja mulle on hakkad iga väärtegu baasis sinuga seoustuma, isegi kui sina pole seda teinud. Nagu ma ootaks seda just sinult. Loba ja tühist juttu on lihtsalt liiga palju. Mulle tundub nagu vingumist on palju selle üle kas oled KP või ei. Pead leppima selle kohaga mis sulle määratakse. Aga sellist jama ei ole missioonide ajal mis mulle väga meeldib, missioonide ajal oled väga vaos hoitud ja sellist jama seal kannatama ei pea, mis mulle jällegi väga meeldib!! Proovi sellist suhtumist ka baasis hoida.

AllarS-

Sammuti väga hea mängukaaslane, suhteliselt sarnane Vendla mängustiilile, väga positiivne kogemus temaga mängida. Vahepeal on ka korrale kutsunud neid kes ei kuula või ei pea reeglitest kinni! Super!

Dr.N00B -

Palju pole temaga mänginud aga positiivne härra sammuti. Mehel on viitsimist tegeleda selle gruppi arendamisega, kutsudes sõpru, sebides TS ja server. Rääkimata oma taskuraha raisates, et serverit üleval hoida. Ühinedes ta vist taktikaid väga ei oskanud kuid on selle lühikese ajaga omandanud väga palju ja oskab kõike kaasa teha, iga mänguga paraneb oma oskustelt.

Lind -

Nägin siis teda teist korda ehk? Mängimas meiega ja ta mängis Jaoülemat, infot oma asukoha kohta ja teise jao kohta tuli pidevalt sisse mis oli hea, Teadsin koguaeg kus oli teise jagu ja ei tekkinud segadust, tundub väga asjalik mees!


Kõik keda ma siin ei maininud veel saab kunagi kindlasti lisatud siia. Millalgi ma kindlasti muudan seda listi ja lisan inimesi juurde. Nüüd jälgin natuke rohkem neid keda siin nimetanud ei ole.
Matisxx
Matisxx

Postituste arv : 7
Join date : 2015-01-22
Age : 27
Asukoht : Pärnu

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum