Play withSix

Go down

Play withSix

Post by MagraAnts on Thu 11 Jun - 17:30

Kuna on palju probleeme modifikatsioonide ühtimisega, siis on selline variant pakkuda. Programm nimega "Play withSix" sünkroniseerim modifikatsioonid automaatselt ja annab teada, kui mingit modi on vaja uuendada. See on iseenesest väga lihtne asi, aga nagu eelnevalt on näha olnud, siis üpriski vajalik. Seega, STEP BY STEP õpetus, kuidas see funkama panna:

1. Lae alla Play withSix SIIT. ( http://withsix.com/download )

64bit opsüsteemi omajad peavad alla laadima Play withSix BETA versiooni!

1.1 KUI sul on olemas juba uuendatud RHS:Escalation, siis pead Arma 3 kaustas RHS kaustade nimed ära vahetama, et ei peaks seda modi uuesti alla laadima: @rhs_usf3 ja @rhs_afrf3 - nüüd peaks vastavad RHS kaustad olema nende nimedega.

2. Nüüd avad Play withSix'i ja paremal üleval on kolme horisontaalse triibuga ikoon, vajutad seda ja sealt settings. Sealt Game settings. Tee kindlaks, et Mods directory oleks sama, mis Game directory. Startup Parameters lahtrisse tuleb kopeerida see: -world=empty -mod=@EDF -nosplash -skipintro -nofilepatching . (Kes teavad, mis on ja kasutavad MCC'd, siis kopeerige hoopis see: -world=empty -mod=@EDF;@mcc_sandbox -nosplash -skipintro -nofilepatching )

3. Mine sellele lingile: https://play.withsix.com/arma-3/collections/8hI-X49JZUqLEEYVfWS2dA/ESTF . Vajuta nupule Login to subscribe.

4. Play withSix programmi, pead olema samuti sisse logitud sama kasutajaga!! Nüüd tekkis menüüsse, ESTF'i kollektsioon. Vajuta sellel ja vasakul all peaks olema nupp, mis käsib Updateda/Installida modid. Tee seda.

5. Kui see programm on lõpetanud oma töö, saad selle ESTF kollektsiooniga mängu tööle panna vajutades menüüs sellele kollektsioonile ja vasakul all rohelisele nupule Launch (mis tekib siis kui kõik modid on uued).

Kui on küsimusi, siis meeleldi vastan nendele Fleepis või läbi Steami (MagraAnts).
MagraAnts
MagraAnts

Postituste arv : 6
Join date : 2015-01-27
Age : 23
Asukoht : Pärnu

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum