Estonian Special Task Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Estonian Special Task Force - VISIOON

Go down

Estonian Special Task Force - VISIOON Empty Estonian Special Task Force - VISIOON

Post by Väljaots Mon 14 Jul - 23:16

Visioon on luua maaväe eriotstarbeline jalaväe üksus, mille ülesanne on vastase tegevuse pihta suunatud kiirete ja tugevate täppislöökide andmine, et tugevalt häirida või peatada nende tegevust operatsiooni piirkonnas.

Üksuse loomist alustatakse jalaväejao formeerimisega, mis koosneb JAOÜLEMAST, JAOÜLEMA ABIST, LASKURITEST, LASKURSANITARIST, KUULIPILDURI PAARIST, SIDEMEES/TULEJUHIST ja TÄPSUSLASKURIST.

Kui jao suurune üksus on saavutatud alustatakse lahingutoetusmasina meeskonna (JUHT, KOMANDÖR, RELVA OPERAATOR) koolitamist ning nende ülesandeks saab olema jalaväejao transport, logistika- (laskemoon, remont, haavatute evakuatsioon) ja lahingutoetus eesliinil.

Viimaseks eesmärgiks on rajada kaugtuletoetus meeskond, mis koosneb ARVESTAJAST, SIHTURIST, LAADURIST ja JULGESTAJAST, kelle ülesanne on kaugtulega toetada eesliinil oleva jao tegevust.

Samuti proovitakse kaasata liitlaste lahingtoetus üksusi näiteks brittide Kuningliku Õhuväe (Royal Air Force - RAF) õhutoetusüksusi või Ameerika Merejalaväe Soomusbrigaadide soomustatud lahingmasinate toetust.
Väljaots
Väljaots

Postituste arv : 28
Join date : 2014-07-14

Back to top Go down

Estonian Special Task Force - VISIOON Empty Re: Estonian Special Task Force - VISIOON

Post by Väljaots Wed 1 Apr - 10:15

Seoses üleminekuga Armed Assault 3'le, olen hakanud ma mõtlema oma visiooni üle üksusest ning see, mis ma ette kujutasin 2014 juulis on nüüdseks muutunud. Ma ei osanud oodata sellist huvi inimeste poolt ja selle üle on mul väga hea meel. Sellega seoses on minu roll esialgselt plaanitud jaoülema kohalt nihkunud rühmaülema kohale ja see on minu silmis selle üksuse tuleviku visioon natukene ka korrigeerinud. See esimene lause, mis ma 2014 juulis kirjutasin jääb endiselt püsima.

Estonian Special Task Force'i visioon on luua maaväe eriotstarbeline jalaväe üksus, mille ülesanne on vastase tegevuse pihta suunatud kiirete ja tugevate täppislöökide andmine, et tugevalt häirida või peatada nende tegevust operatsiooni piirkonnas.

Üksus koosneb kolmest jalaväe jaost ja snaiprigrupist.

Jalaväejao koosseisu kuuluvad:
Jaoülem
Jaoülemaabi
Laskursanitar
Kuulipildur
Kuulipilduriabi
Tankitõrjur
Tankitõrjuriabi
Täpsuslaskur
Laskur
Laskur

Snaiprigrupi koosseisu kuulub:
Snaiper
Vaatleja

Lisaks kuulub rühma struktuuri:
Tulejuht
Parameedik

Samuti jätkub ka koostöö olemas olevate ja tulevaste liitlasvägedega ArmA 3 kommuunis.
Väljaots
Väljaots

Postituste arv : 28
Join date : 2014-07-14

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum