Estonian Special Task Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küsimused

3 posters

Go down

Küsimused Empty Küsimused

Post by Vendla Sat 17 Jan - 20:40

Tundub et Teil on täitsa asine ettevõtmine. Ja kiitus Teile selle eest! Smile

Aga enne liitumissoovi esitamist huvitavad mind järgmised asjad:
Kas kasutate peamiselt 1st person või 3rd person vaadet? Kas crosshair on lubatud? Kas lahingu käigus on mitu elu (respawn)? Kas lubate tegevuse lindistamist/striimimist?
Vahest saab valikuid ka põhjendada?

Parimat soovides
Allar
Vendla
Vendla

Postituste arv : 8
Join date : 2015-01-17
Age : 36
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Küsimused Empty Re: Küsimused

Post by Kurvits Sun 18 Jan - 16:55

Esiteks tänan kiituse eest.
Mis puudutab 1st person või 3rd person vaadet, siis me tegelikult soovitame kasutada 1st person vaadet aga ei löö risti ette ka selle eest kui kasutatakse 3rd person vaadet. Ütleme nii, et need, kes võtavad asja rohkem realistlikult kasutavad 1st person vaadet.
Crosshairi me ei kasuta. Ainult relvade endi sihikuid.
Lahingu käigus oleme me seni teinud tõesti respawn süsteemiga, sest paljud on sellised mängijad, kellel puudub pikem kogemus ARMA 2'ega. See aga ei tähenda seda, et seda kasutada võib kui sellist. Üritame siiski peale suruda seda, et kõigil on üks elu ning peavad suutma elus püsida ilma, et nad peaksid pidevalt uuesti tiimi juurde tulema, sest on eelnevalt surma saanud.
Tegevuse lindistamine on kindlasti lubatud. Olen tahtnud ka ise siiani lindistada aga kuna ma ei ole kuigi pädev neid programme otsima ja seadistama enda arvuti järgi, siis pole ma seni jõudnud veel nii kaugele. Oleks super, kui oleks tiimis mees, kes tõesti saaks lindistada. Smile

Loodan, et said siit vastused oma küsimustele. Kui jäi midagi arusaamatuks, siis küsi julgelt. Vastan kõigele.
Kurvits
Kurvits
Admin

Postituste arv : 64
Join date : 2014-07-14
Age : 29

https://e-s-t-f.forum.co.ee

Back to top Go down

Küsimused Empty Re: Küsimused

Post by Vendla Sun 18 Jan - 21:38

Täitsa mõistlikud vastused Smile
Aitäh!
Vendla
Vendla

Postituste arv : 8
Join date : 2015-01-17
Age : 36
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Küsimused Empty Re: Küsimused

Post by vihane Tue 10 Feb - 12:11

Tundub ka mulle see asine ettevõtmine. Ja seni ei ole võimalust olnud armat mängida nii nagu mõeldud, kuna suure grupi kokkusaamine keeruline.
Paar küsimust.
Kas kunagi kavas ka 3 peale üle minna?
Ja äkki ma olen pime aga ma ei leia kuidas/kuhu liitumissoov edastada?

Muidu olen täitsa huvitatud. Seni olen tuubis vaadanud kuidas samasuguse ettevõtmisega grupid lahingut peavad ja mõelnud, et meil võiks ka midagi sellist olla.
vihane
vihane

Postituste arv : 1
Join date : 2015-02-10

Back to top Go down

Küsimused Empty Re: Küsimused

Post by Kurvits Tue 10 Feb - 12:14

Arma 3'e kohta ei oska ma hetkel midagi veel öelda. Võibolla tulevikus.
Liitumis soove võtan praegu vastu isiklikult ehk siis kas läbi facebooki, steami või foorumi. Mingeid avaldusi esitama ei pea.
Kui oled huvitatud, siis ega midagi keerulist polegi. Tõmba dokumentatsiooni --> Modid mida kasutame alt modid endale ning võtame sind kampa. Vaja on ka sinu emaili, et lisada sind meie fleep.io chatti, kuhu lisandub mingil määral informatsiooni ja kus saate niisama juttu ajada.
Uusi liikmeid ootame alati. Smile
Kurvits
Kurvits
Admin

Postituste arv : 64
Join date : 2014-07-14
Age : 29

https://e-s-t-f.forum.co.ee

Back to top Go down

Küsimused Empty Re: Küsimused

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum