Estonian Special Task Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Tagasiside] Allar

2 posters

Go down

[Tagasiside] Allar Empty [Tagasiside] Allar

Post by AlXx Wed 28 Jan - 16:37

Tagasiside [27.01.15]

Nii, sai siis esimest korda teiega "missil" käia. Peab ütlema et väga muhe seltskond on koos siin, ootan põnevusega järgmisi missioone selle seltskonnaga Smile

Kirjutan siia siis mis mul silma jäi ning mis võiks paremini teha.
Esmalt mainin ära, et Väljaots on väga hea jaoülem, veidi hulljulge (esimene missioon Very Happy) aga jagab asja hästi.

Dubleerimine:
Täielik 0. Kes on käinud ajateenistuses/kaitseliidus see teab et dubleerimine on ülioluline asi. Esimesel missil siis oli kontakt ees, 2. jagu tõmbas kohe pikali ära, kuna ilmselt keegi ütles neil raadiosaatjasse kuid meieni info ei jõudnud ning 1. jagu olid kõik hämmingus.
Toon näite: On siis patrull, 2 jagu malelauas üksteise järel. 1. jao pointman satub tule alla (kontakt ees), ütleb raadiosaatjasse "KONTAKT EES". Kohe kui keegi kuuleb sõna "KONTAKT", esimese asjana lähete pikali (võimalusel avate tule (MITTE KEEGI EI HAKKA PÜSTI SEISTES VASTAST OTSIMA)) ning dubleerite "KONTAKT EES" kuni info jõuab 2. jaoni ning 2. jao ülem võiks raadiosaatjasse öelda et kõik ikka kuuleksid. Hea näide oli ka teisel missil kus vastased seisid seljaga meie poole ning keegi avas tule kuna ei kuulnud infot et enne ei lase kui meie pihta tuli avatakse.

Eilse juures ei meeldinud mulle see, et missioon jäeti pooleli kui meid suudeti maha suruda. Jaoülemad oleksid võinud veidi eeltööd teha ning paika panna eemaldumis punktid näiteks. Öeldakse ju et vahel peab minema tagasi et paremini edasi liikuda(mõtlesin selle välja tglt) ehk siis "üksi-üksi tagasi läks!" lähimasse varju ning uus plaan, uus lähenemine. Mäng läheks küll oluliselt pikemaks kuid elamus oleks parem. Et alati ei pea täiega peale suruma vaid jaoülemad peavad aru saama millal asi peeti hakkab minema ning midagi kiirelt välja mõtlema.

Vastase osutamine:
Vastase osutamine oli eile väga hea, aga oleks võinud rohkem olla. Näiteks kui sa oled tule all siis anna alati suund kust suunast lastakse, ei ole vaja hero-t mängida vaid meeskonna tööd teha ning kui sa pihta saad siis on lihtsam sulle läheneda kui teame kus suunas vastane asub.

Ja jaoülemad võiks rohkem infot jaole edasi anda, näiteks kus teine jagu asub, kas nad ründavad või katavad või söövad turbokaid, mis neil plaanis on jne, et jagu teaks kes on neil vasakul ja kes paremal, et risttuld ei toimuks või midagi hoopis hullemat.

Peaks kõik olema selleks korraks.

AlXx

Postituste arv : 10
Join date : 2015-01-21

Back to top Go down

[Tagasiside] Allar Empty Re: [Tagasiside] Allar

Post by Kurvits Wed 28 Jan - 17:41

Alustuseks aitäh põhjaliku tagasiside eest.
Mis puudutab esimest probleemi, siis tunnistan, et tegemist oli minupoolse veaga. Ma küll ütlesin seda raadiosse aga mul oli raadio muudetud oma jao raadio peale ning Väljaots ei saanud seda kätte (taipasin seda alles hiljem). Soovitusega, et jagu dubleeriks käsklusi olen ma nõus. Oleme seda Väljaotsaga maininud aga ilmselt mitte piisavalt. Nüüd teame kuhu rohkem rõhku panna. Mis puudutab teist tulistamist, siis esiteks jah meie ehk teine jagu ei olnud kursis tule alustusega ning teiseks avasid meie mehed tule, sest mina käskisin neil vastutuld anda. Paremalt poolt jooksis meile peale üks mees, mille peale hakkasid ka ülejäänud tulistama. Ka siin oli infosulg senikaua kuni esimese jao meedik kuuli sai. Jällegi tunnistan jaoülemate tähelepanematus.

Nüüd siis missiooni pooleli jätmine. Sellega on see teema, et Insurgency mängumoodis on nii, et kui ruutu ei suudeta roheliseks teha, siis tekivad sinna mingi aja tagant vaenlased tagasi ning oli üsna oluline, et sinna alasse saaks sisse liikuda. Ülesanded oli sellised, et esimene jagu võtab ühe ruudu vasakult ära ning hakkab tiibama. See läks aga aiataha, sest vaenlaste protsent oli tõstetud liiga kõrgeks ja oli näha, et olukorras ei saadud hakkama ning kui juba ühe ruudu võtmisega tekib nii suur hulk probleeme, siis ei ole väga mõtet peale joosta külale. Selle missiooni käigus said pigem kogemust meedikud ilmselt, sest neil olid koguaeg käed jalad tööd täis. Siiski võtan sinu soovitust tõsiselt ja üritame selliseid olukordi järgmisel korral paremini lahendada.

Veelkord aitäh tagasiside eest!
Kurvits
Kurvits
Admin

Postituste arv : 64
Join date : 2014-07-14
Age : 29

https://e-s-t-f.forum.co.ee

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum