Estonian Special Task Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Tagasiside] Pahhomov

2 posters

Go down

[Tagasiside] Pahhomov Empty [Tagasiside] Pahhomov

Post by Pahhomov Sat 7 Feb - 23:47

07.02.2015

1) Tšernorussia
Alguses läks hästi, kuid ma olin seekord nii "osav", et saatsin terve gruppi otseses mõttes raskekuulipilduja alla, kus suurem osa sai lihtsalt odavalt kuuli, mina kaasa arvatud. Peale surma saamist tekkis väikest sorti rage quit Very Happy ning jaoülema roll muutus minu jaoks vihatuimaks. Peale selle kui kuulsin Väljaotsa häält, suutsin sellest aru saada seda, et ta annaks hea meelega mulle jalaga näkku ning lõpetada pea maha võtmisega Very Happy Lõpuks saime ilusti hakkama küll tänu II jaole, kes surus vaenlase maha ning meile jäi üks kutsa & mingi lambine vend vees. Sniperi töö oli suurepärane, kuid luure ei tuvastanud sõidukil kuulipildujad ning BTR-60 kohta info samuti puudus. Ütleme nii, et missioon oli nii ja naa(minu arvamus).
2) Takistan
See oli juba minu jaoks huvitavam, sest sai veidsa kopteriga lennata. Isegi kui Skype kõne rikkus ümberpööramise ära (loe: kukkusime Kertiga surnuks Very Happy) pakkus see mulle midagi enamat kui ns RKga tulistamine.

P.S: Hiljem hakkan selle postituse alla kirjutama tagasisidet
P.P.S: Jah kirjavigu on sitaks ja peale ning ka muid vigu, aga kell 12 mina selle peale mõelda ei suuda, sest eesti keel pole emakeel(kes veel ei tea)

Pahhomov

Postituste arv : 5
Join date : 2015-02-02
Age : 27
Asukoht : Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Back to top Go down

[Tagasiside] Pahhomov Empty Re: [Tagasiside] Pahhomov

Post by Kurvits Sun 8 Feb - 12:58

Jaoülema töö kohta ütlen sulle nii palju, et keegi ei ole ideaalne. See oli sul alles kas teine või kolmas kord ka jaoülemana ning küll see asi paraneb. Saad jaoülemana kogemusi ning hakkad hiljem hoopis teistmoodi mõtlema ning ka palju laiemalt.
Luureinfo kohta nii palju, et sõiduk oli märgitud kaardile, nii et selle kohta oli info olemas. BTR-60't me tõesti ei näinud. Kui me liikusime oma positsioonile, siis vaatasin ka teise küljepealt sinna sadamasse sisse ja ma nägin vaid paari meest sealt jalutamas ning BTR'ist polnud kuuldagi. Ma võin võtta võibolla selle enda süüks, et kui me olime juba peaaegu oma positsioonil, siis ma kuulsin kõrvaklappides korraks mingit masina häält aga ma ei olnud kinde, kas tegu ikka oli sõidukiga. Nüüd mis puudutab Artillery maha võtmist, siis siin pead süüdistama Väljaotsa, sest sniper ei tohi sooritada enne lasku, kui on selleks käsu saanud. Seda ma ootasingi. Sihik oli tal ammu peal ja nägin kuidas ta teid tulistas. Lõpuks sain käsu ning eemaldasin selle. Nii palju võid mind tänada, et see sõiduk, mis teie pihta esialgu tulistas, selle gunnery võtsin ma iseseisvalt maha ilma käsuta, sest ma nägin kuidas teil mehed järjest kukuvad. Ei hakanud seal enam käsku ootama. Eks ta olegi nüüd kogemus nii jaoülematele kui ka rühmaülemale.

Kusjuures ma ütlesin ka Väljaotsale, et te ei tuleks mitte mingil juhul tee pealt ning ei liiguks teele välja. Käskisime just mööda ranniku äärt tulla, sest sealt ei oleks Artillery teid näinud. Seal tegite vea, kui liikusite mööda raudteed, sest nagu ka päris elus öeldakse: "Vältige raudteel käimist". See on küll mäng aga irooniline ikkagi. Very Happy Muidu tegelikult saite ju hästi hakkama. Väljaots kirjutas minuga steamis teie liikumise ajal ning kiitis teid, et tegite head suhtlus tööd kahe jao vahel ning see on minu jaoks juba üks väga oluline plus teie juures. Suhtlus on kõige olulisem. Ning seda ei pea sa samuti kartma, et kui teed jaoülemana sitta tööd, et meie su peale siis ilgelt pahased oleme. Me teame, et te ei ole sõjalise taustaga mängijad nii, et kõik tuleb harjutamisega. Keegi pole sünnist saati tark olnud.
Kurvits
Kurvits
Admin

Postituste arv : 64
Join date : 2014-07-14
Age : 29

https://e-s-t-f.forum.co.ee

Back to top Go down

[Tagasiside] Pahhomov Empty Re: [Tagasiside] Pahhomov

Post by Pahhomov Sun 8 Feb - 13:08

Väljaots seesuhtes pani meie "oskused" proovile. Ta ütles briifingul ka, et tema ainult vaatab ning annab meie otsustada kust minna ja mida teha.

Pahhomov

Postituste arv : 5
Join date : 2015-02-02
Age : 27
Asukoht : Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Back to top Go down

[Tagasiside] Pahhomov Empty Re: [Tagasiside] Pahhomov

Post by Kurvits Sun 8 Feb - 13:11

Ta oleks võinud seda mulle ka öelda siis, sest ma edastasin kõik info talle. Very Happy
Kurvits
Kurvits
Admin

Postituste arv : 64
Join date : 2014-07-14
Age : 29

https://e-s-t-f.forum.co.ee

Back to top Go down

[Tagasiside] Pahhomov Empty Re: [Tagasiside] Pahhomov

Post by Pahhomov Sun 8 Feb - 14:14

Seesuhtes enesehinnang siukese asja pärast kukkub maa alla Very Happy

Pahhomov

Postituste arv : 5
Join date : 2015-02-02
Age : 27
Asukoht : Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Back to top Go down

[Tagasiside] Pahhomov Empty Re: [Tagasiside] Pahhomov

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum